Pro nás je Vaše klimakterium diskrétní záležitost
Posted on: 12.11.2017, by :

http://www.menox45.cz/ http://www.menox45.cz/ http://www.menox45.cz/ http://www.menox45.cz/ http://www.menox45.cz/ http://www.menox45.cz/ Je Vám kolem 50. let? Příznaky jako jsou časté a prudké změny nálad, návaly horka, stresová inkontinence a další jsou Vám důvěrně známy? A ráda byste se těchto nepříjemností zbavila bez použití hormonální substituce? Máme pro Vás řešení potíží doprovázející Klimakterium – přírodní preparát Menox 45.

Menox 45 je přípravek, který je složený z výtažků ze čtyř bylin a obsahem svých látek má pozitivní vliv na tělo ženy prožívající klimakterium.
Obsahuje hlavně vitamíny, minerály, mastné kyseliny i aminokyseliny. Velmi důležitá je i přítomnost fytosterolů a alkaloidů.

Kdo jsme?

Naše společnost World CZ s.r.o. je výhradním zástupcem belgických laboratoří Biolab SA, které se specializují na produkty přírodního původu působící na příznaky klimakteria a na erekci.
Zároveň jsme také výhradním distributorem přípravku Menox 45- přípravku proti příznakům klimakteria a sexuální dysfunkci.Klimakterium jako by nebylo.

Pro nás je Vaše klimakterium diskrétní záležitost
4 (80%)1